Start

Tour de Pologne Women

W sobotę, 29 czerwca Straż Miejska brała udział w zabezpieczeniu drugiego etapu 2. Tour de Pologne Women. Do mety w Kraśniku ścigało się 95 zawodniczek z 16 ekip. Najpierw uczestniczki wyścigu na czele z liderką klasyfikacji generalnej po pierwszym etapie Stiną Kagevi ze Szwecji wykonały rundę honorową wokół rynku i przejechały ulicami miasta, a tzw. start ostry nastąpił na ul. Borowej. Łącznie do przejechania było ponad 130 km trasy, która częściowo wiodła drogami powiatu krasnostawskiego.

Więcej zdjęć z wydarzenia na stronie Miasta Krasnystaw pod linkiem:

https://krasnystaw.pl/aktualnosci/n,362922,za-nami-kolarskie-emocje-tour-de-pologne-women.html

JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad trzydziestu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska