Start
Obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
W dniu 3 maja Straż Miejska brała udział w obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbywały się w Kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Krasnymstawie. Organizatorami byli Starosta Krasnostawski Andrzej Leńczuk, Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk i Proboszczowie Krasnostawskich Parafii.
W programie wydarzenia był montaż słowno-muzyczny w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie oraz Msza Święta w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem księdza dziekana Jarosława Wójcika. Po nabożeństwie członkowie Stowarzyszenia Nr 23 "Regiment Mikołaja Nieczaja" wystrzelili salwę armatnią na cześć "majowej jutrzenki".
http://strazmiejska.krasnystaw.pl/index.php/2-uncategorised/652-obchody-233-rocznicy-uchwalenia-konstytucji-3-maja#sigFreeId3b85830d12
JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW
Szanowni Państwo,
Już od ponad trzydziestu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce
o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.
Komendant
Jacek Policha