Start

Obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 3 maja Straż Miejska brała udział w obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbywały się w Kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Krasnymstawie. Organizatorami byli Starosta Krasnostawski Andrzej Leńczuk, Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk i Proboszczowie Krasnostawskich Parafii.

W programie wydarzenia był montaż słowno-muzyczny w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie oraz Msza Święta w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem księdza dziekana Jarosława Wójcika. Po nabożeństwie członkowie Stowarzyszenia Nr 23 "Regiment Mikołaja Nieczaja" wystrzelili salwę armatnią na cześć "majowej jutrzenki".

 

JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad trzydziestu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska