Start

Piesek do adopcji

           Straż Miejska poszukuje nowego domu dla pieska widocznego na poniższych fotografiach. Piesek ma 14 miesięcy, jest mieszańcem średniej wielkości, zachowuje się jeszcze jak szczeniak, posiada wszystkie aktualne szczepienia wpisane w książeczce weterynaryjnej. Jest przyjazny dla ludzi, wzbudzający sympatię. Zwierzę znajduje się u osoby prywatnej. Osoby zainteresowane adopcją lub chcące uzyskać więcej informacji proszone są o kontakt ze Strażą Miejską lub pod nr tel: 604 -804-755.

JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad trzydziestu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska