Start

Miejskie Eliminacje Turnieju "Młodzież zapobiega pożarom" 2022

W dniu 29 marca 2022 roku w remizie OSP Zastawie odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. ,,Młodzież zapobiega pożarom”. Do konkursu przystąpili uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza, Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II oraz Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Orląt Lwowskich. Organizacją oraz przygotowaniem turnieju zajęli się pracownicy Straży Miejskiej w Krasnymstawie oraz strażacy OSP Zastawie.  

W oczekiwaniu na wyniki konkursu dzieci miały możliwość poznania remizy, wysłuchania ciekawostek związanych z pracą strażaków oraz obejrzenia dostępnego sprzętu ratowniczego oraz pojazdów.

Spośród pięciu uczestników miejskich eliminacji do etapu powiatowego zakwalifikowano dwie osoby, po jednej z każdej grupy wiekowej. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka. Wszystkim uczestnikom konkursu Komendant Straży Miejskiej Jacek Policha wręczył upominki oraz pamiątkowe dyplomy. 

JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad dwudziestu sześciu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska