Start

Akcja zima

 

       W związku z gwałtownymi opadami śniegu powodującymi utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych, w dniu 26 stycznia przeprowadzono  akcję ręcznego odśnieżania ciągów pieszych na terenie Miasta. W działania włączono pracowników Zakładu Oczyszczania PGK, podopiecznych Centrum Integracji Społecznej  z Grupy Oczyszczania Miasta oraz za uprzejmością Dyrektor Aresztu Śledczego 12 osadzonych z Aresztu Śledczego  w Krasnymstawie.  Działania zostały uzgodnione oraz koordynowane przez Straż Miejską. Odśnieżono chodniki  oraz  przejścia dla pieszych np. przy ul. Poniatowskiego. Plac 3 Maja, ul. Mostowej, Browarnej, Piłsudskiego, Konopnickiej, Rzecznej, Żurka, Matysiaka, Kościelnej,  Okrzei.

 

JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad dwudziestu sześciu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska