Start

SARNA W CENTRUM MIASTA

W dniu 4 października około godz. 10.00 funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz Państwowej Straży Pożarnej otrzymali zgłoszenie dotyczące sarny biegającej w centrum Krasnegostawu. Zwierzę uderzając w okoliczne ogrodzenia wbiegło na jedną z posesji w obrębie ulicy Cichej w Krasnymstawie. Wspólnymi siłami udało się wystraszoną sarnę unieruchomić, następnie po podaniu przez lekarza weterynarii środka uspakajającego strażnicy wywieźli oszołomione zwierzę na łąki przy ulicy Zawieprze. Sarna po chwili oddaliła się w kierunku lasu ,,Borek”.


JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad trzydziestu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska