Start

Orszak Trzech Króli w Krasnymstawie

     Orszak wyruszył 6 stycznia o godzinie 12.30 spod Kościoła pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej. Poprowadzili go Trzej Królowie symbolizujący trzy kontynenty – Europę, Azję i Afrykę. Trasa orszaku przebiegała ulicami Okrzei, Oleszczyńskiego, Piłsudskiego do Rynku.

      Podczas przemarszu ulice, którymi podążał orszak były chwilowo nieprzejezdne dla kierowców i zabezpieczone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej i Policji.

 

JESTEŚMY DLA MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

Już od ponad dwudziestu sześciu lat Straż Miejska pełni swoją służbę, podejmując działania na rzecz utrzymania porządku w Krasnymstawie i zapewnienia bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Realizujemy programy edukacyjne i profilaktyczne, a także szereg zadań z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, ochrony środowiska i opieki nad zwierzętami. W trosce

o spokój i komfort obywateli przeprowadzamy kontrole i wizje lokalne, zabezpieczamy imprezy masowe, w razie konieczności podejmujemy interwencje i akcje ratunkowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, liczymy na Państwa zaufanie.

Komendant

Jacek Policha

oc

 

Zarządzenie Nr 195/2019

Zarządzenie Nr 24/2021

 

 

imgw 

znakowanie

 apka

Bezpieczne kąpieliska